info@agcapital.eu
+371 29168958

Komanda

Cilvēki, kas palīdz AG Capital klientiem pelnīt vairāk
Andrejs Grigoļunovičs, CFA, AFM
Īpašnieks un valdes priekšsēdētājs

Andrejs ir CFA grāda turētājs (Chartered Financial Analyst), kas finanšu nozarē tiek uzskatīts par starptautiski atzītu kvalitātes zīmi.

Šobrīd Andrejs ieņem 12. vietu starp pasaules vadošajiem finansistiem, saskaņā ar Official World Rankings for Financial Modeling.

Pirms AG Capital dibināšanas, Andrejs ir ieņēmis uzņēmuma vadītāja amatu Baltijas vadošajā juvelierizstrādājumu tirdzniecības uzņēmumā Grenardi, finanšu direktora pozīciju SIA DT Mobile (tagad – LMT Retail&Logistics), kā arī kredītmenedžera amatu Swedbank lielo ražošanas uzņēmumu apkalpošanas nodaļā.

Andrejs ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā un maģistra grādu Banku Augstskolā.

Arnis Jakovels
Finanšu plānošanas nodaļas vadītājs

Arnis pievienojās AG Capital komandai 2015.gadā. Līdz šim vairāk kā 8 gadus pavadījis banku sektorā, strādājot kredītrisku analītiķa pozīcijā DNB bankā un Danske bankā. Galvenie pienākumi bija saistīti ar Latvijas uzņēmumu un nozaru analīzi un to risku izvērtēšanu.

Arnis ir ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolas bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā.

Vadims Sokolovs
Finanšu analītiķis

Vadims absolvēja Rīgas Ekonomikas Augstskolu un ieguva bakalaura grādu ekonomikā un biznesa administrācijā ar specializāciju finansēs un ekonomikā.

Pirms pievienoties AG Capital Vadims ir ieņēmis finansista amatu vienā no vadošajiem arhitektūras birojiem Latvijā, kredītspeciālista amatu AS Trasta Komercbanka kredītnodaļā, kā arī strādāja biznesa un finanšu konsultāciju pakalpojumu jomā, piesaistot investīciju projektiem Eiropas Savienības struktūrfondu un kredītiestāžu finansējumu.

Aleksejs Prigožins
Finanšu analītiķis

Aleksejs ieguva bakalaura grādu ekonomikā un finansēs Rīgas Ekonomikas Augstskolā, kā arī MBA grādu Šveices Biznesa Augstskolā.

Aleksejam ir plaša pieredze uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas darījumos (M&A), finansējuma piesaistē, kā arī banku kreditēsanā un ar to saistītā finanšu analīzē.

Ģirts Vidrusks
Finanšu analītiķis

Ģirts savu akadēmisko izglītību bakalaura līmenī ieguva Rīgas Ekonomikas Augstskolā, un vēlāk papildināja to arī ar maģistra grādu Aarhus School of Business augstskolā, Dānijā.

Savu profesionālo pieredzi uzsāka banku nozarē, Danske bankā, uzņemoties pienākumus finanšu planu un operatīvo budžetu sastādīšanā, kā arī plānošanas un analīzes rīku izstrādāšanā. Vēlāk Ģirts nomainīja biznesa virzienu, uzņemoties finanšu plānošanas un analīzes pienākumus KOLONNA GROUP, kur ilgstoši bija atbildīgs par finanšu un operatīvās plānošanas un analīzes jautājumiem.

Lina Vanaga
Grāmatvede

Līna ieguva bakalaura grādu Banku Augstskolā, maģistra grādu Latvijas Universitātē Ekonomikas un vadības fakultātē. Vēlāk Lina pabeidza finanšu analīzes pēcdiploma kursu WSB Universitātē Polijā.

Pirms pievienoties AG Capital Līna ieguva plašu pieredzi lielā starptautiskajā kompānijā, kur kā komandas vadītāja bija atbildīga par savlaicīgu un kvalitatīvu grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu.

Pateicoties viņas pieredzei, zināšanām un profesionalitātei mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar Līnas darbu.

Polina Sasinovich
Finanšu analītiķe

Pirms dažiem gadiem, izturot milzīgu konkursu, Polina ir ieguvusi stipendiju bezmaksas studijām Rīgas Ekonomikas Augstskolā, 2018. gadā Polina absolvēs REA un savā kursā ierindosies starp 10% labāko studentu.

2017. gadā viņa ieguva 2. vietu SSERFC Finance Challenge starptautiskajās studentu sacensībās finanšu jomā, kā arī pārstāvēja Rīgas Ekonomikas Augstskolu Rotman European Trading Competition 2016. un 2018. gados.