info@agcapital.eu
+371 29168958

Komanda

Andrejs Grigoļunovičs, CFA, CFM
Īpašnieks un valdes priekšsēdētājs

Andrejs ir CFA grāda turētājs (Chartered Financial Analyst), kas finanšu nozarē tiek uzskatīts par starptautiski atzītu kvalitātes zīmi.

Šobrīd Andrejs ieņem 12. vietu starp pasaules vadošajiem finansistiem, saskaņā ar Official World Rankings for Financial Modeling.

Pirms AG Capital dibināšanas, Andrejs ir ieņēmis uzņēmuma vadītāja amatu Baltijas vadošajā juvelierizstrādājumu tirdzniecības uzņēmumā Grenardi, finanšu direktora pozīciju SIA DT Mobile (tagad – LMT Retail&Logistics), kā arī kredītmenedžera amatu Swedbank lielo ražošanas uzņēmumu apkalpošanas nodaļā.

Andrejs ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā un maģistra grādu Banku Augstskolā.

Arnis Jakovels
Finanšu plānošanas nodaļas vadītājs

Arnis pievienojās AG Capital komandai 2015.gadā. Līdz šim vairāk kā 8 gadus pavadījis banku sektorā, strādājot kredītrisku analītiķa pozīcijā DNB bankā un Danske bankā. Galvenie pienākumi bija saistīti ar Latvijas uzņēmumu un nozaru analīzi un to risku izvērtēšanu.

Arnis ir ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolas bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā.

Maksims Sičs
Biznesa attīstības vadītājs

Maksimam ir PSM I grāds un ir plaša pieredze projektu vadībā strādājot banku industrijā Latvijā. Iepriekš, viņš ir strādājis pārdošanā Amerikā un pārvaldīja savu biznesu. Maksimam ir bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstkolā ekonomikā un biznesa administrācijā.

Brīvajā laikā viņam patīk lasīt grāmatas un spēlēt galda tenisu.

Krists Kreklis
Finanšu konsultants

Krists pievienojās AG Capital konandai 2019.gada pavasarī. Iepriekš 10 gadus nostrādājis starptautiskā tirdzniecības uzņēmumu grupā, pakāpeniski ieņemot galvenā grāmatveža, finanšu direktora un direktora amatus Latvijas uzņēmumā, vēlāk veicot visas Grupas biznesa kontroliera pienākumus.
Krists ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē.

Brīvajā laikā dodas pārgājienos Latvijā un ārzemēs, un pašmācības ceļā apgūst bungas un klavierspēli.

Jevgenijs Gorohovs
Finanšu konsultants

Jevgenijs pievienojās AG Capital komandai 2019. gadā. Līdz šim vairāk kā 7 gadus nostrādājis par finanšu direktoru daudznozaru uzņēmumā ar holdinga struktūru, kas nodarbojās ar ražošanu, būvniecību un transporta pakalpojumiem.
Jevgenijs ir pabeidzis maģistra grādu Transporta un sakaru institūtā ekonomikas jomā un ir ieguvis profesionāla finanšu menedžera sertifikātu.

Brīvajā laikā nodarbojas ar skriešanu.

Roberts Kampe
Jaunākais finanšu konsultants