Budžeta modelēšana 2022

///
Comment0
/
Categories
Vebinārs “Budžeta modelēšana 2022”

Skaties vebināra “Budžeta modelēšana 2022” ierakstu, lai uzzinātu:

 ✔ Kā pielāgot uzņēmuma budžetēšanas procesus šī brīža situācijai, kad ārējie apstākļi un ekonomiskā vide mainās ļoti strauji?

✔ Kā dažādu lēmumu pieņemšana ietekmē finanšu rezultātus – izmantojot gatavas Excel formas ir iespēja modelēt dažādus budžeta scenārijus virtuālam uzņēmumam, kura darbība varētu strauji mainīties, stājoties spēkā vieniem vai otriem tirgus apstākļiem.

✔ Reālus uzņēmumu piemērus no nozarēm, kuras ikdienā saskarās ar ļoti neskaidru bildi par savu nākotni. Tiek parādīti paņēmieni, kuriem pateicoties arī šādos gadījumos ir iespējams plānot savu naudas plūsmu.

Vebinārs ir aktuāls finanšu direktoriem un grāmatvežiem, kuriem jānodrošina finanšu plānošana strauji mainīgajos apstākļos. Vebinārs ir aktuāls arī biznesa vadītājiem, kuriem nav sava finanšu direktora un kuri paši plāno savu uzņēmumu finanšu plūsmas. 

 

Par mums – AG Capital

AG Capital ir finanšu konsultāciju kompānija, kuras specializācija ir finanšu pakalpojumu sniegšana Latvijas mazā un vidējā mēroga uzņēmumiem, kuriem nav sava finanšu direktora, vai kuru darba uzdevumiem ir nepieciešama specifiska pieredze. Mūsu komanda ar 11+ gadu pieredzi ir pabeigusi jau vairāk nekā 300 projektus vairākās nozarēs.

Savā komandā esam atlasījuši cilvēkus ar izcilu izglītību un lielu pieredzi finanšu jomā. Mēs organizējam Finanšu Modelēšanas Pasaules Kausu, kurā piedalās finanšu eksperti no visas pasaules un aktīvi sadabrojamies ar Finanšu Modelēšanas Institūtu (FMI, Kanāda), kā arī vadām lekcijas finansēs SSE Riga, LTRK, LIAA un citās iestādēs.

 

Sazinies ar mums, ja vēlies veikt budžeta izstrādi savam uzņēmumam:

Leave a Reply