info@agcapital.eu
+371 29992271

Jaunumi

Mūsu aktivitātes

Jaunumi

Aicinam sekot AG Capital ikdienas jaunumiem mūsu Facebook lapā. Šajā sadaļā mēs publicēsim tikai pašas svarīgākās ziņas, kuras ir aktuālas mūsu uzņēmuma klientiem un sadarbības partneriem.

ES atbalsta programmas pārtikas ražotājiem un lauksaimniekiem

Food processing05.10.2018. No 18. oktobra līdz 22. novembrim tiks atvērta dokumentu iesniegšana ES fondu programmās, kuras ietvaros ietvaros pārtikas ražotāji varēs iegūt eirofondu atbalstu savai attīstībai. Atbalstāmo projektu apjoms – līdz 5 milj. EUR vienam pārtikas pārstrādes uzņēmumam (līdz 2 milj. EUR lauksaimniecības uzņēmumiem), ES līdzfinansējums – 20-50% robežās no Jūsu ieguldījumiem.

Zimīgi, ka šajās programmās ir paredzēta iespēja iegādāties ražošanas iekārtas! Ja plānojat attīstīt savu ražošanu – šī ir iespēja, kuru nevajadzētu laist garām, jo pēdējā laikā ES fondu nauda iekārtu iegādei tikpat kā nav paredzēta.

Kā vienmēr, lai mūsu klientiem nevajadzētu lasīt MK noteikumu sauso juridisko tekstu, AG Capital vadošais eirofondu speciālists Vadims Sokolovs ir sagatavojis abu programmu kopsavilkumu:

icon-about-2

Lauksaimniecība – programmas kopsavilkums

icon-about-2

Pārtikas ražošana – programmas kopsavilkums

Mēs labprāt palīdzēsim Jums sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju. Ja Jūsu uzņēmums nodarbojas ar lauksaimniecību produktu pārstrādi vai pārtikas ražošanu, mēs labprāt uzaicinātu Jūs uz sākotnējo konsultāciju. Tās laikā mēs kopā saprastu konkrēti Jūsu uzņēmuma iespējas iegūt ES līdzfinansējumu, kā arī pastāstītu par procesa gaitu un par mūsu klientu iepriekš veiksmīgi realizētiem projektiem tieši šo ES fondu programmu ietvaros.

Mēs arī turpmāk informēsim Latvijas uzņēmējus par ES fondu iespējām. Lai nepalaistu garām šos jaunumus, kā arī iegūt citas biznesam vērtīgas ziņas, aicinam sekot līdzi mūsu Facebook lapai nospiežot Like pogu.

 

ES fondu atbalsts kokapstrādei, metālapstrādei un citiem biznesiem reģionos

13.06.2018. Jau pirmdien, 18. jūnijā sāksies projektu pieņemšana ES fondu programmā „Atbalsts ieguldījumiem ar Factorylauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā”. Programmas ietvaros Latvijas reģionos strādājošie uzņēmumi varēs attīstīt savu darbību, iegādājoties jaunās iekārtas, būvējot vai rekonstruējot savu īpašumu.

 

Šī programma ir domāta tikai tiem uzņēmumiem, kuri nodarbojas produktu ražošanu, kas nav saistīti ar lauksaimniecību (kokapstrāde, metālapstrāde, mežsaimneicība, plastmasas, gumijas un cita veida ražošana).

Mūsu vadošais eirofondu piesaistes eksperts Vadims Sokolovs ir sagatavojis programmas nosacījumu kopsavilkumu:

icon-about-2

Programmas kopsavilkums

AG Capital speciālisti palīdzēs Jums gan sagatavot un iesniegt projektu, kā arī nodrošināt nepieciešamās atskaites pēc projekta pabeigšanas. Šīs programmas ietvaros tiek novērtēta profesionālās palīdzības nepieciešamība projekta sagatavošanā, attiecīgi, arī mūsu pakalpojumus var līdzfinansēt no ES fondiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju, zvaniet mums uz 29168958 vai rakstiet uz andrejs@agcapital.eu. Lai arī projektu pieņemšana ir atvērta līdz 18. jūlijam, iesakam neatlikt darba uzsākšanu pie projekta uz beigām, jo iepirkumu procedūras vien var aizņēmt vairāk par divām nedēļām.

 

Andrejam Grigoļunovičam 5. vieta pasaules čempionātā!

Andrejs Grigolunovics21.12.2017. Jau piekto gadu pēc kārtas piedaloties pasaules čempionātā finanšu modelēšanā “ModelOff”, kura fināls šogad norisinājās Ņujorkā, ‘’Microsoft’’ tehnoloģiju centrā Taimskvērā, Latvijas pārstāvis Andrejs Grigoļunovičs, CFA, izcīnījis augsto piekto vietu.

Par šī gada uzvarētāju 16 finālistu konkurencē no kopumā vairāk nekā 3000 dalībniekiem no 100 valstīm atzīts ‘’Bank of America Merrill Lynch’’ direktors Alvins Vuns (Alvin Woon) no Honkongas. Latvija čempionātā šogad bijusi 15. visplašāk pārstāvētā valsts aiz tādām finanšu lielvalstīm kā ASV, Indija, Austrālija, Lielbritānija. Lai arī nevienam citam Latvijas pārstāvim bez A.Grigoļunoviča finālā iekļūt neizdevās, mūsu valsts finansistu arvien aktīvāka dalība apliecina augstu novērtējumu Latvijā pieejamajai finanšu izglītībai un finanšu sistēmai kopumā.

‘’Ir prieks, ka mani līdzšinējie sasniegumi ir iedvesmojuši arī citus banku, finanšu sektora, auditorkompāniju pārstāvjus piedalīties sacensībās, kas uzskatāmas par vienām no prestižākajām finanšu nozarē pasaulē, un drosmīgi cīnīties par atzītāko finansistu tituliem,’’ vērtē A. Grigoļunovičs. Viņš uzskata, ka, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, Latvija noteiktos sporta veidos pārliecinoši izcīna medaļas, arī finanšu jomā varam būt starp pasaules spožākajiem prātiem.

“ModelOff” ir t.s. intelektuālo sportistu sacensības ar mērķi veicināt analītiskās prasmes un finanšu pakalpojumu izcilību. Reitinga pirmajā piecdesmitniekā dominē pārstāvji no lielvalstīm, tādām globālām kompānijām kā “Morgan Stanley”, “PwC”, “Deutsche Bank”, “Bank of America/Merrill Lynch” u.c. Čempionāta dalībnieki mērojas spēkiem divos kvalifikācijas posmos internetā, risinot dažādus finanšu uzdevumus četru stundu garumā. No atlasītajiem finālistiem pasaules čempions tiek noskaidrots klātienē. Paralēli finanšu modelēšanas pasaules čempionātam Ņujorkā notika arī Global Traininig Camp konference, kurā Andrejs Grigoļunovičs vadīja semināru par budžeta izstrādi topošajiem pasaules finanšu līderiem.

Vairāk par katru “ModelOff” 2017. gada finālistu: https://www.modeloff.com/2017-finalists/

Papildu informācija:
Ieva Līne, 29251858, ieva.linee@gmail.com

 

 

Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai

03.06.2016. Laba ziņa mūsu klientiem – ražotājiem! Ja esat plānojuši būvēt vai atjaunot ražošanas ēkas, tad šobrīd ir īstais laiks īstenot savu ieceri.

Līdz 3. augustam ir atvērta ES fondu programma „Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Programmas ietvaros var saņemt līdz pat 1 166 000 EUR (līdz 45% no projekta attiecināmajām izmaksām).

Atbalsts ir paredzēts ražošanas ēku būvniecībai, pārbūvei vai atjaunošanai visā Latvijas teritorijā, izņemot Rīgu. Programmas nosacījumi ir detalizēti izklāstīti MK noteikumos, bet mūsu klientu ērtībai AG Capital eirofondu piesaistes guru Vadims Sokolovs ir sagatavojis programmas kopsavilkumu:

icon-about-2

CFLA programmas kopsavilkums

Lai arī projektu iesniegšanas termiņš ir līdz 2016. gada 3. augustam, laika projekta sagatavošanai ir palicis ļoti maz, tāpēc intereses gadījumā aicinām jau tagad uzzināt vai Jūsu uzņēmumam šī programma varētu būt piemērota.

 

Andrejs Grigoļunovičs, CFA ir pakāpies uz 22. vietu pasaules spēcīgāko finansistu reitingā

27.01.2016. AG Capital vadītājs un īpašnieks, Andrejs Grigoļunovičs, CFA, ir pakāpies uz 22. vietu pasaules spēcīgāko finansistu reitingā saskaņā ar tikko publicēto “2016 World Rankings for Financial Modeling”. Gadu atpakaļ, pateicoties lieliskiem rezultātiem pasaules čempionātā finanšu modelēšanā, Andrejs bija ierindojies 30. vietā pasaules spēcīgāko finansistu vidū, apsteidzot konkurentus no tādām globāli pazīstamām kompānijām kā Ernst&Young, Gazprom, PwC, National Australia Bank u.c.

Kopumā Modeloff sacensībās katru gadu piedalās vairāk nekā 4000 dalībnieki no visas pasaules. Šogad pasaules čempionāta fināls ir noticis Londonā.Ja iepriekšējos gados pasaules čempionāta fināls ir noticis Ņujorkā, tad šogad finālsacensības ir notikušas Londonā. «ModelOff» reitingā dominē pārstāvji no lielvalstīm – Lielbritānijas, Austrālijas, Krievijas, ASV, Honkongas. Latvija ir viena no retajām mazajām valstīm kas ir pārstāvēta reitinga augšgalā.

 

Sveicam mūsu kolēģi Unu Vilcāni ar ACCA kvalifikācijas iegūšanu

14.08.2015. AG Capital kolektīvs sveic mūsu kolēģi Unu Vilcāni ar pēdējo ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) programmas eksāmenu veiksmīgu nokārtošanu.

ACCA ir pasaulē lielākā un autoritatīvākā zvērinātu sertificēto grāmatvežu asociācija, tā apvieno 400 tūkstošus biedru un studentu. Lai kļūtu par ACCA biedru – sertificētu zvērinātu grāmatvedi (Chartered Certified Accountant) – ir jānoliek 14 eksāmeni un ir jābūt attiecīgai darba pieredzei. ACCA mācību programma aptver finanses, grāmatvedību, gada pārskatu, audita, IT, ētikas u.c. jomas.

 

AG Capital pārstāvji iekļūst Top 100 finanšu modelēšanas pasaules čempionātā

14.11.2014. Šī gada 8. novembrī ir noticis Modeloff 2014 pasaules čempionāta finanšu modelēšanā pēdējais on-line kvalifikācijas raunds. Tajā tika noskaidroti 16 finālisti, kuri klātienē cīnīsies par čempiona titulu Ņujorkā.

Jau otru gadu pēc kārtas AG Capital pārstāvji ir spējuši iekļūt pasaules 100 vadošo finansistu vidū. Šogad mūsu uzņēmumu pārstāvēja valdes priekšsēdētājs Andrejs Grigoļunovičs, CFA un finanšu analītiķis Dmitrijs Lukaševičs, kuri abi ir tikuši līdz pēdējam kvalifikācijas raundam. 3700 dalībnieku konkurencē Andrejs Grigoļunovičs spēja iekļūt pasaules 100 labāko finansistu vidū, atkārtojot savu iepriekšējā gada sniegumu.

http://www.modeloff.com/modeloff-round-2-wrap/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

 

AG Capital piedalās 27th Business Startup Show Londonā

20.05.2012. Šī gada 17. un 18. maijā AG Capital īpašnieks un vadītājs Andrejs Grigoļunovičs, CFA un starptautiskā biznesa attīstības vadītājs Jon Shore piedalījās 27th Business Startup Show finanšu pakalpojumu izstādē, kura notika ExCeL izstāžu centrā Londonā. Aptuveni 26000 cilvēku ir apmeklējuši izstādi. Galvenais mūsu kompānijas mērķis bija iepazīstināt Lielbritānijas kompānijas ar mūsu finanšu plānošanas ārpakalpojumiem, kā arī nodibināt jaunus kontaktus un piesaistīt jaunus klientus Lielbritānijas tirgū. Visus šos mērķus mēs bijām ļoti veiksmīgi sasnieguši.

Mūsu braucienu līdzfinansēja Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra, kuri ir augsti novērtējuši mūsu biznesa konceptu un ir piešķīruši tam finansējumu. Izstādes laikā esam guvuši ļoti pozitīvus atzinumus no sadarbības partneriem par mūsu biznesa modeli, jo spējam piedāvāt augstā profesionālā līmeņa pakalpojumus krietni lētāk, nekā Lielbritānijas konkurenti. Esam uzsākuši sadarbību ar vairākiem partneriem-finanšu pakalpojumu sniedzējiem Lielbritānijas tirgū.
AG Capital ieiet ASV tirgū

30.01.2012. Šī gada 26.-28. janvārī AG Capital īpašnieks un vadītājs Andrejs Grigoļunovičs, CFA un starptautiskā biznesa attīstības vadītājs Jon Shore piedalījās FSX Financial Services Exchange konferencē, kura notika Ritz-Carlton viesnīcā, Dalasā, ASV. Galvenais kompānijas mērķis bija iepazīstināt ASV kompānijas ar mūsu finanšu plānošanas ārpakalpojumiem, kā arī nodibināt jaunus kontaktus un piesaistīt jaunus klientus ASV tirgū. Visus šos mērķus mēs bijām ļoti veiksmīgi sasnieguši.

Konferences laikā esam guvuši ļoti pozitīvus atzinumus no sadarbības partneriem par mūsu biznesa modeli, jo spējam piedāvāt augstā profesionālā līmeņa pakalpojumus krietni lētāk, nekā amerikas konkurenti. Esam uzsākuši sadarbību ar vairākiem partneriem-finanšu pakalpojumu sniedzējiem ASV tirgū, kā arī šobrīd jau darbojamies pie pirmo ASV klientu pasūtījumiem.

 

CFOTemplates.com – profesionālie excel modeļi finanšu vadītājiem

CFOTemplates.com logo - FB08.12.2011. Attīstot savu darbību Rietumvalstu tirgos, AG Capital ir izveidojis jaunu mājas lapu, kurā ir vienuviet apkopoti mūsu izstrādātie excel modeļi. Esam izveidojuši standartizētus excel modeļus vairākām nozarēm un visdažādākām vajadzībām – no tekošo maksājumu plānošanas līdz gada budžeta izstrādes.

CFOTemplates.com ļauj klientiem iepazīties un izmantot mūsu produktus neslēdzot sadarbības līgumus, turklāt, liela daļa aprēķinu modeļu ir pieejama bez maksas.  Tas ir izcils risinājums uzņēmumu finanšu vadītājiem, kuriem nav nepieciešams piesaistīt finanšu ārpakalpojumu, bet ir nepieciešams vienkārši labs excel rīks konkrētas biznesa situācijas risināšanai.