Komanda

Andrejs Grigoļunovičs, CFA, CFM, FMVA
Īpašnieks un valdes priekšsēdētājs

Pirms AG Capital dibināšanas, Andrejs ir ieņēmis uzņēmuma vadītāja amatu Baltijas vadošajā juvelierizstrādājumu tirdzniecības uzņēmumā Grenardi, finanšu direktora pozīciju SIA DT Mobile (tagad – LMT Retail&Logistics), kā arī kredītmenedžera amatu Swedbank lielo ražošanas uzņēmumu apkalpošanas nodaļā.

Andrejs ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā un maģistra grādu Banku Augstskolā.

2020. gadā Andrejs kopā ar komandu nodibināja Pasaules Finanšu Modelēšanas kausu (Financial Modeling World Cup – www.fmworldcup.com).

Arnis Jakovels
Finanšu plānošanas nodaļas vadītājs

Arnis pievienojās AG Capital komandai 2015.gadā. Līdz šim vairāk kā 8 gadus pavadījis banku sektorā, strādājot kredītrisku analītiķa pozīcijā DNB bankā un Danske bankā. Galvenie pienākumi bija saistīti ar Latvijas uzņēmumu un nozaru analīzi un to risku izvērtēšanu.

Arnis ir ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolas bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā.

Maksims Sičs
Biznesa attīstības vadītājs

Finanšu konsultants ar starptautisku pieredzi, palīdz uzņēmumiem attīstīt biznesu un uzlabot finanšu rezultātus MVU un Lielo biznesu segmentā dažādās valstīs. Finanšu Modelēšanas Pasaules Kausa līdzdibinātājs un COO.

Paralēli Maksims vada apmācības privāto uzņēmumu segmentā finanšu pratības jomā, naudas plūsmas un budžeta plānošanā, krīzes plānošanā kā arī vada vieslekcijas MRU un SSE Riga universitātēs.

Maksims ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, PSM I grādu projektu vadībā, un ir pastāvīgs BNI organizācijas biedrs.

Krists Kreklis
Ārpakalpojumu finanšu direktors

Krists pievienojās AG Capital komandai 2019.gada pavasarī. Iepriekš 10 gadus nostrādājis starptautiskā tirdzniecības uzņēmumu grupā, pakāpeniski ieņemot galvenā grāmatveža, finanšu direktora un direktora amatus Latvijas uzņēmumā, vēlāk veicot visas Grupas biznesa kontroliera pienākumus.
Krists ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē.

Brīvajā laikā dodas pārgājienos Latvijā un ārzemēs, un pašmācības ceļā apgūst bungas un klavierspēli.

Laura Ančāne
Ārpakalpojumu finanšu direktore

Laura AG Capital komandai pievienojās 2022. gada sākumā. Pieredzi finanšu jomā viņa ir guvusi kopš 2015. gada, strādājot starptautiskajā M&A tirgū, ātro kredītu, digitālo maksājumu un banku jomā, apdrošināšanas nozarē un Ziemeļvalstu start-up vidē.

Laura ir ieguvusi bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā (Ekonomika un biznesa administrācija), maģistra grādu Norvēģijas Ekonomikas augstskolā (Ekonomika un biznesa administrācija specializējoties finansēs), kā arī CEMS Globālās vadības izglītības alianses maģistra grādu (Starptautiskā vadība) Vīnes Ekonomikas un biznesa universitātes un Norvēģijas Ekonomikas augstskolas apvienotās programmas ietvaros.

Brīvajā laikā Laurai patīk dejot, lasīt un meditēt.

Emīls Saulītis
Projektu vadītājs

Emīls pievienojās AG Capital komandai 2020. gadā, uzreiz pēc bakalaura grāda iegūšanas Rīgas Ekonomikas augstskolā. Studiju laikā aktīvi darbojies Studentu Asociācijas IT komitejā, kā arī pats vadījis Studentu Organizāciju. Šobrīd Emīls galvenokārt nodarbojas ar Financial Modeling World Cup organizēšanu.

Brīvajā laikā Emīls labprāt burā, kāpj kalnos, skrien un brauc ar riteni.

Dana Supe
Jaunākā projektu vadītāja

Dana AG Capital komandai ir pievienojusies 2021. gadā, paralēli iegūstot Bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā. Studiju laikā Dana ir aktīvi iesaistījusies Studentu Asociācijā, kur vadīja Informācijas Komiteju un piedalījās karjeras dienu organizēšanā.

Brīvajā laikā nodarbojas ar skriešanu, ēstgatavošanu un videogrāfijas apgūšanu.