Partneri

FCM Ltd

FCM Ltd ir viens no vadošajiem finanšu konsultāciju uzņēmumiem Latvijā, kurš sniedz finanšu vadības un plānošanas pakalpojumus.

Mūsu sadarbība ilgst jau vairāku gadu garumā. Sadarbības gaitā cenšāmies izveidot arvien efektīvāku un arvien vairāk uz rezultātu orientēto sadarbības modeli starp abiem uzņēmumiem no klientu viedokļa.

Mūsu darbinieki kopprojektos strādā kā FCM Ltd darbinieki, jo klientam nav svarīga mūsu iekšējā struktūra, bet gan rezultāts.

Pateicoties šim modelim, klientam nav vajadzības kontaktēties ar vairākiem speciālistiem, bet gan viss tiek veikts pēc „Vienas pieturas aģentūras” principa.”

 

Mājas lapa: http://www.fcm.lv

WIN partners

WIN partners ir apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 2008.gada.

WIN partners darbības pamatvirzieni ir vadības sistēmu, pārdošanas stratēģiju un sistēmu izstrāde un ieviešana, pārdošanas, pakalpojumu sniegšanas, klientu apkalpošanas komandas vadīšanas un iekšējās komunikācijas prasmju uzlabošana kā arī citu zināšanu pilnveidošana.

 

Mājas lapa: http://winpartners.lv/

Colemont FKB Latvia

Colemont FKB Latvia ir starptautiska apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas Latvijā darbojas kopš 2000.gada. Colemont apkalpo gan juridiskas, gan fiziskas personas pilnīgi visos apdrošināšanas veidos. Šobrīd uzņēmumā strādā 20 darbinieki un parakstītās prēmijas 2011.gadā bija vairāk kā 2.7 milj.Ls, kas ierindo Colemont FKB starp vadošajām brokeru sabiedrībām Latvijā.

 

Mājas lapa: http://www.colemont.lv/index.php/lv/

JBS Group

Jon Shore un viņa kompānija JBS Group sniedz mūsu uzņēmumam neatsveramu palīdzību mūsu produktu un pakalpojumu virzīšanā rietumu valstu tirgos. Jons ir palīdzējis izstrādāt mūsu uzņēmuma prezentāciju materiālus, kā arī pielāgot tos katra konkrēta tirgus specifikai. Šobrīd ar viņa palīdzību AG Capital veido pastavīgo klientu bāzi no ASV un Lielbritānijas uzņēmumiem.

 

Mājas lapa: http://www.corporateconsulting.net/

The Law Department

Mūsdienās  juridisko risku vadība ir svarīga ne tikai panākumu gūšanai, bet arī uzņēmumu izdzīvošanai. Lai nebūtu pārsteigumu, vadītājiem ir jāsaprot, kā līdzsvarot konkurences un biznesa spiedienu ar juridiskajiem un reputācijas riskiem. Balstoties uz savu pieredzi attiecīgajās tiesību nozarēs, kā arī pieredzi rast reālus risinājumus konkrētām uzņēmējdarbības problēmām, The Law Department palīdzēs jums sasniegt mērķus ar minimālu risku.

24/7 pasaulē, kurā viņi dzīvo, uzņēmumiem ir nepieciešamība pēc juridiskajām firmām, kuras būtu gatavas sākt strādāt jebkurā brīdī. Unikāli pakalpojumi no The Law Department nodrošina tādu iespēju, kā arī dod klientiem pārliecību, ka viņu problēmas tiks atrisinātas savlaicīgi un efektīvi.

Viņi atrodas Londona ziemeļrietumos un sneidz savus pakalpojumus uzņēmumiem no visas Lielbritānijas un Īrijas.

 

Mājas lapa: http://www.lawdepartment.co.uk/

Stenton Leigh Group

Kompāniju Stenton Leigh Group, Inc. izveidoja Milton H. Barbarosh 1989. gadā, lai ieguldītu naudu augošos uzņēmumos un sniegt tiem konsultāciju pakalpojumus. Kopš tā dibināšanas uzņēmums ir  nepārtraukti paplašinājies, palielinot savu pakalpojumu klāstu. Pateicoties profesionāli sniegtajiem pakalpojumiem un to augstajiem panākumiem, Stenton Leigh Group un Milton Barbarosh ir guvuši ļoti pozitīvu atzinību un cieņu publiskā un privātā kapitāla tirgos visās ASV un ārzemēs.

Stenton Leigh Group un Milton Barbarosh sniedz padziļinātas konsultācijas klientiem, kuriem ir nepieciešami  visdažādākie pakalpojumi, kas saistīti ar   uzņēmumu darbības paplašināšanu un reorganizāciju. Stenton Leigh Group nodrošina klientus ar finanšu pakalpojumiem un pieredzi, kas palīdz sasniegt visdažādākos korporatīvos mērķus.

 

Mājas lapa: http://www.stentonleighgroup.com

Singhania & Co. LLP

Singhania Law Firm ir Indijas un Londonas advokātu birojs, kurš sniedz juridiskos pakalpojumus visā pasaulē.

 

Mājas lapa: http://www.singhania.com/

Seed EIS Platform

Seed EIS Platform ir dibinājusi pieredzējušu investoru grupa, kas iegulda mazajos uzņēmumos un start-up’os.Kompānija bija izveidota, lai palīdzētu uzņēmumu īpašniekiem un investoriem atrast vienam otru.
Mājas lapa: http://www.seedeisplatform.com

Ascot Wealth Management

Mēs lepojamies ar ilgtermiņa attiecību veidošanos ar mūsu klientiem. Mūsu sadarbība palīdz turpināt izmaksu un patērēta laika samazināšanu, kā arī Jūsu portfeļa un īpašuma efektivitātes paaugstināšanu.

 

Mājas lapa: http://www.ascotwm.com