Finanšu apmācības

Finanšu apmācības

AG Capital komanda jau vairāk nekā 10 gadus ir konsultējusi uzņēmumus korporatīvajās finansēs, finanšu modelēšanā, uzņēmējdarbības finansēšanā un aktīvu pārvaldībā. Taču konsultāciju laikā bieži ir nācies klientiem skaidrot un apmācīt nianses saistītas ar finansēm, lai pieņemtu būtiskus lēmumus, nevis rādīt mūsu izstrādāto modeli. Esam sapratuši, ka dažkārt lielākā pievienotā vērtība klientiem ir saprast svarīgākos finanšu procesus, lai attiecīgi pielāgotu rīcības plānu.

Lielākā daļa klientu, kuriem sniedzam apmācības ir vērsušies pie mums paši, zinot to, ka šādas zināšanas viņiem ir vajadzīgas un to, ka mēs varam nodrošināt augstas kvalitātes apmācības.

Esam snieguši apmācības sadarbojoties ar vadošajiem uzņēmumiem apmācību jomā: WinPartners, FCM un Trainify. Regulāri sniedzām budžeta apmācības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) dalībniekiem.

Tēmas

Katru apmācību materiāli tiek pielāgoti pasūtītāja nozarei (piemēram, līdz šim esam veikuši apmācības farmācijas nozarē, banku sektorā, ražošanā, pakalpojumu sniedzējiem, u.c.). Papildus, regulāri vadām lekcijas universitātēs – Rīgas Ekonomikas Augstskolā (SSE Riga) vai Mykolas Romeris Universitātē.

Svarīgi: Eiropas Savienības fonds piedāvā līdzfinansējumu 50% apmērā kursiem “Biznesa procesu pārvaldība uzņēmuma efektīvai darbībai (8h)”. Piesakies! 

Esam palīdzējuši plaši atpazīstamiem uzņēmumiem:

AG Capital dalās pieredzē ne tikai, lai uzlabotu viena uzņēmuma finanšu rezultātus, bet arī lai veicinātu nozares finanšu rezultātus ilgtermiņā. Ja tev ir interese paplašināt savas zināšanas finanšu jomā, sazinies ar mums, aizpildot šo formu: