Banku finansējuma piesaiste

Banku finansējuma piesaiste

Ļoti bieži uzņēmumi, kuriem ir perspektīvs biznesa plāns un adekvāts finansējuma pieprasījums (t.i. ar pašu līdzdalību, nodrošinājumu, utt.), nespēj pārliecināt bankas kredītkomiteju par sava projekta dzīvotspēju. Uzskatām, ka, ņemot vērā mūsu pieredzi šajā jomā, mums ir daudz lielākas iespējas pieprasīt un saņemt nepieciešamo finansējumu saviem klientiem pateicoties šādiem faktoriem:

hp-service-bg-3

  1. Prezentējot klienta pieprasījumu bankām, mēs akcentējam bankai svarīgas lietas papildus biznesa plānam sagatavojot īsu un kodolīgu PowerPoint prezentāciju.
  2. Nepieciešamības gadījumā mēs pievēršam klienta uzmanību biznesa idejas un biznesa plāna nepilnībām un palīdzam tās novērst jau pirms iesniegšanas bankā.
  3. AG Capital komandā strādā vairāki bijušie banķieri. Mēs griežamies pie banku darbiniekiem, iespējams, mūsu bijušajiem kolēģiem, kuriem ir vairāku gadu pieredze. Šie cilvēki spēj iedziļināties un izprast pieprasījumu, nevadīties strikti un formāli pēc kredītpolitikas, bet saskatīt biznesa būtību.
  4. Mēs ietaupīsim laiku un nervus, netērējot tos komunikācijai ar bankām, kurās pieprasījums neatbildīs kredītpolitikai un, visticamāk, tiks noraidīts.
  5. Mēs sadarbojamies ar visām lielākajām Latvijas bankām. Nepieciešamības gadījumā saviem klientiem mēs izstrādājam arī biznesa plānus iesniegšanai bankās.

Finansējuma piesaistes pakalpojumi:

Website Photos bigger (1)

Banku aptauja

Ja uzņēmums jau izmanto bankas finansējumu un vēlas uzlabot nosacījumus, piedāvājam organizēt konkursu starp vairākām bankām, kura rezultātā iespējas uzzināt, ka tiešām esat saņemuši vislabākos nosacījumus.

Līdzīgus konkursus rīkojam uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešams banku finansējums, bet ir svarīgi samazināt banku pakalpojumu izmaksas (piemēram, POS-termināļu likmes).

Cena

Cena nosakāma individuāli atkarībā no pieprasījuma summas un projekta sarežģītības pakāpes. Mēs neuzņemsimies projektus, kuru finansēšanai nesaskatam potenciālu no banku puses.

Bezmaksas konsultācija