info@agcapital.eu
+371 29992271

Finanšu direktora ārpakalpojumi

Regulārā sadarbība ar klientam izdevīgiem nosacījumiem

Ārpakalpojuma priekšrocības
Lielākai daļai vidēja lieluma uzņēmumiem bizness jau ir kļuvis pietiekoši sarežģīts, lai viens vadītājs varētu izsekot visām niansēm, bet algot pilnas slodzes finanšu direktoru vēl nav lietderīgi. Šādā situācijā ārštata finanšu direktora izmantošana ir ideāls risinājums.

personnel-5

Izvēloties AG Capital ārštata finanšu direktora pakalpojumu, Jūs maksāsiet par pieredzējušā speciālista pakalpojumu tieši nepieciešamajā apmērā. Jums nevajadzēs domāt par darba vietas ierīkošanu vai MS Office licences iegādi, par to ar kādiem uzdevumiem noslogot šo cilvēku, par atvaļinājuma naudām vai arī par cilvēka aizvietošanu. Visu šo jautājumu risināšana ir AG Capital atbildība, kas jau ir iekļauta pakalpojuma cenā, kas, starp citu, ir būtiski zemāka, nekā štata darbinieka algošana.

No mūsu pieredzes redzam, ka finanšu direktora ārpakalpojums ir ideāli piemērots uzņēmumiem ar gada apgrozījumu diapazonā no 500’000 EUR līdz 10’000’000 EUR un darbinieku skaitu no 10 līdz 200. Mazākiem uzņēmumiem mēs diez vai spēsim atpelnīt savu pakalpojumu cenu, bet lielākiem uzņēmumiem darba apjoms bieži vien ir pietiekams lai pilnvērtīgi noslogotu štata finansistu.

Ikmēneša darba process
Visas analīzes un atskaites parasti tiek sagatavotas kopā ar PowerPoint prezentāciju, kuras laikā tiek sniegti svarīgākie novērojumi un secinājumi. Piemērs vienai no prezentācijām ko ikdienā veidojam klientiem ir pieejams šeit: icon-about-2

Ikmēneša prezentācijas paraugs

Darbs pie klienta projekta pārsvarā notiek attalināti, mūsu ofisā. Klātienē notiek aprēķinu rezultātu prezentācijas, darba uzdevumu saņemšana, piedalīšanās klienta rīkotajās sapulcēs (kad nepieciešams).

Pakalpojumu veidi un cenas
Finanšu direktora ārpakalpojums ietver sevī kombināciju no pakalpojumiem, kurus piedāvā AG Capital. Daži klienti izmanto mūs tikai lai iegūtu neatkarīgu skatu no malas un uzlabot savu darbību, bet citi izmanto AG Capital speciālistu zināšanas vairākās jomās vienlaicīgi. Atkarībā no darbu apjoma mainās arī ikmēneša pakalpojuma cena – tās diapazons ir robežās no 450 EUR līdz 1500 EUR mēnesī bez PVN.