Regulārie finanšu direktora ārpakalpojumi

Regulārā sadarbība ar klientam izdevīgiem nosacījumiem

Lielākajai daļai vidēja lieluma uzņēmumiem bizness jau ir kļuvis pietiekoši sarežģīts, lai viens vadītājs varētu izsekot līdzi visām niansēm, bet algot pilnas slodzes finanšu direktoru vēl nav lietderīgi. Šādā situācijā AG Capital piedāvā ārštata finanšu direktora pakalpojumus.

Finanšu direktora ārpakalpojuma priekšrocības

Finanšu direktors uzņēmumā nodrošina efektīvu naudas pārvaldību – investīciju apjomu kontroli, finanšu pārskata vadību, finansējuma piesaisti, naudas plūsmas izstrādi un kontroli un citas funkcijas. Lai gan finanšu direktors lieliem uzņēmumiem ir nepieciešamība, algot pastāvīgu finanšu direktoru mazām un vidējām kompānijām (ar gada apgrozījumu diapazonā no 500’000 EUR līdz 10’000’000 EUR un darbinieku skaitu no 10 līdz 200) bieži vien ir pārāk dārgi un neefektīvi – ir jādomā ne tikai par atalgojumu, bet arī par darba vietas ierīkošanu, papildus MS Office licences iegādi, noslogojumu, atvaļinājumiem un cilvēka aizvietošanu.

Algojot ārpakalpojumu finanšu direktoru, šie jautājumi kļūst par mūsu atbildību, kas iekļauta pakalpojuma cenā. Samaksa tiek veikta par pieredzējušā speciālista pakalpojumu tieši nepieciešamajā apmērā, kas ir būtiski zemāka kā štata darbinieka algošana.

Ar vairāk kā 10 gadu pieredzi AG Capital ir strādājis gandrīz visās nozarēs, Latvijas vietējā tirgū kā arī starptautiskā līmenī, sadarbojoties ar uzņēmumiem no ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Skandināvijas un citiem. Visvairāk mūsu klienti novērtē plašo ekspertīzi jomā, uzdevumu izpildes laiku un efektivitāti.

Website Photos

No pieredzes redzam, ka finanšu direktora ārpakalpojumi ir vislabāk piemēroti uzņēmumiem ar gada apgrozījumu diapazonā no 500’000 EUR līdz 10’000’000 EUR un darbinieku skaitu no 10 līdz 200. Mazākiem uzņēmumiem mēs diez vai spēsim atpelnīt savu pakalpojumu cenu, bet lielākiem uzņēmumiem darba apjoms bieži vien ir pietiekams, lai pilnvērtīgi noslogotu štata finansistu (lielākiem uzņēmumiem mēs nodrošinām finanšu modelēšanas pakalpojumus).

Ikmēneša darba process

Visas analīzes un atskaites parasti tiek sagatavotas kopā ar PowerPoint prezentāciju, kuras laikā tiek sniegti svarīgākie novērojumi un secinājumi. Piemērs vienai no prezentācijām, ko ikdienā veidojam klientiem ir pieejams šeit:
prezentacija

Ikmēneša prezentācijas paraugs

Darbs pie klienta projekta pārsvarā notiek attalināti, mūsu ofisā. Klātienē notiek aprēķinu rezultātu prezentācijas, darba uzdevumu saņemšana, piedalīšanās klienta rīkotajās sapulcēs (kad nepieciešams).

 
 
 

Pakalpojumu veidi un cenas

Finanšu direktora ārpakalpojumi ietver sevī kombināciju no pakalpojumiem, kurus piedāvā AG Capital. Daži klienti izmanto mūs tikai, lai iegūtu neatkarīgu skatu no malas un uzlabotu savu darbību, bet citi izmanto AG Capital speciālistu zināšanas vairākās jomās vienlaicīgi. Atkarībā no darbu apjoma mainās arī ikmēneša pakalpojuma cena – tās diapazons ir robežās no 450 EUR līdz 1500 EUR mēnesī bez PVN.

Bezmaksas konsultācija