Konkurentu analīze

Rūpnieciskā spiegošana. Legāli.

Datu avots

Konkurentu gada pārskati – tas ir fantastisks informācijas avots uzņēmumu vadītājiem. Reizi gadā Jūsu konkurenti paši Jums atklāj savas kārtis – nepieciešams tikai mācēt tās nolasīt.

Konkurenti paši Jums pavēstīs:

Website Photos bigger

Zinot atbildes uz šiem jautājumiem, Jūs varat būtiski uzlabot arī savas uzņēmējdarbības efektivitāti. Parasti maijā lielākā daļa uzņēmumu jau ir iesnieguši savus gada pārskatus, un tas ir labākais laiks, lai veiktu konkurentu analīzi.

Cena

250 eiro + 100 eiro par katru analizēto uzņēmumu (+ PVN 21%).

Lai veiktu savu konkurentu analīzi, kamēr vēl viņu finanšu dati nav novecojuši, un gūtu visaptverošu priekšstatu par to, kā uzlabot Jūsu biznesa rezultātus – zvaniet mums uz +371 29992271 vai rakstiet par Jūsu interesi uz info@agcapital.eu.

Datu kvalitāte

calcEsam pārliecināti, ka, lasot šīs rindas, Jūs domājat: «Konkurenti tik un tā neuzrāda visu peļņu. Manā nozarē tam nav jēgas». Tomēr mūsu klientu pieredze vēsta, ka tieši šādos gadījumos iespējams uzzināt vairāk, nekā Jūs būtu varējuši iedomāties.

AG Capital analītiķi jau daudzus gadus strādā ar dažādu nozaru uzņēmumu finanšu datiem. Katrā nozarē esam guvuši pārliecinošu bagāžu ar zināšanām un pieredzi. Gluži kā Šerloks Holmss, kurš pievērš uzmanību vissīkākajām detaļām, lai atšķetinātu kādu sarežģītu lietu, tā arī mēs rūpīgi novērtējam visas nianses, salīdzinām savā starpā dažādas gada pārskatu daļas, lai iegūtu reālo ainu tam, kas notiek Jūsu konkurentu biznesā.

 


Piemērs no prakses: Kāda no kompānijām, ko analizējām, uzrādīja labus rentabilitātes rādītājus (aptuveni 15% no apgrozījuma) un likviditāti (naudas atlikumu – vairāk par vienu miljonu eiro). Pirmajā brīdī varētu domāt, ka tas ir liels un ievērojams bizness, spēcīgs konkurents mūsu klientam.

Tomēr salīdzinot dažas nianses, mēs nonācām pie secinājuma, ka ievērojama izdevumu daļa nav iekļauta finanšu pārskatā, ka naudas atlikums patiesībā varētu būt mazāks, un ka faktiskā peļņa uzņēmumam, ko analizējam, ir tuvu nullei. Attiecīgi, mūsu klients varēja pielāgot savu biznesa stratēģiju, necenšoties atdarināt šo konkurentu, kuru līdz šim uzskatīja par vairāk nekā veiksmīgu.


Demo

Piedāvājam lejuplādēt kāda uzņēmuma finanšu analīzes paraugu. Ņemiet vērā, ka šī atskaite kalpo tikai par ērtu pamatni tālākai analīzei un datu interpretācijai no AG Capital pieredzējušo finansistu puses.

konkurentu analīze

Konkurenta gada pārskata analīze

Bezmaksas konsultācija